breadcrumbs_revolution_theme

Варіанти доставки:

Працюємо з більшістю транспортних компаній України. Вибирайте зручну для Вас.

  • Доставка здійснюється за ваш рахунок. Винятки: товари з вказаною акцією "Безкоштовна доставка", або за індивідуальними умовами замовлення.
  • Доставка по Україні відбувається протягом 1-3 робочих днів (виключення святкові дні).
  • Якщо замовлення зроблено і підтверджено до 12:00, ми відправляємо його в цей же день.
  • Після відправки товара, ми відсилаємо вам SMS з номером транспортної накладної (ТТН), кожен день після 17:00.
  • При отриманні товара: вам знадобиться номер накладної та документ, який засвідчує Вашу особу (паспорт, водійські права).
  • При накладеному платіжі: вартість замовлення і доставки Ви оплачуєте після отримання та огляду товару. Враховуйте відсоток за пересилку суми оплати, у кожного перевізника він різний.
  • Перевізник може вимагати упаковувати великі і важкі вантажі в каркас. За таку упаковку стягується окрема плата (від 50 грн.), ми заздалегідь попередимо Вас про це.

У Мелітополі ми можемо безкоштовно доставити товар в день замовлення або на наступний. При отриманні Ви зможете оглянути і перевірити товар, а після оплатити вартість замовлення нашому кур'єру.

Винятки безкоштовної доставки складають великогабаритні товари, для яких потрібна велика техніка при транспортуванні. У таких випадках ми індивідуально погоджуємо умови доставки.

Ви можете забрати й оплатити замовлення самостійно в нашому офісі в Мелітополі. Прохання, перед тим, як Ви вирішили під'їхати, попередньо зв'яжіться з менеджером і уточніть всі нюанси замовлення, наявність товару, можливо товар необхідно підвести з іншого складу.
Ми можемо відправити великі оптові замовлення, або великогабаритні товари в Ваш населений пункт (по всій Україні). Доставка буде зроблена на вантажному транспорті. Вартість доставки розраховується індивідуально, виходячи з ваги вантажу, міста доставки і інших чинників.

 

Загальні питання про доставку:

Перед відправкою всі товари, в обов'язковому порядку, перевіряються і оглядаються нашими фахівцями. Імовірність відправки неякісної, бракованої або неправильної запчастини вкрай мала. Однак якщо таке сталося, ми відправимо Вам новий товар і всі витрати доставки візьмемо на себе.

При отриманні обов'язково перевіряйте товар у відділенні служби доставки. Якщо перевізник пошкодив, втратив товар або щось не відповідає комплектації. Вам необхідно зробити фото товару, в відділенні перевізника, поруч з чеком отримання посилки, в присутності працівника служби доставки. При дотриманні цих дій - ми відправимо Вам новий товар.

Всі інші випадки розглядаються індивідуально, по можливості на догоду покупцеві. У спірних ситуаціях ми завжди підемо до Вас на зустріч, для якнайшвидшого позитивного вирішення ситуації.

Куплений товар можна повернути або обміняти протягом 14 днів після покупки. При цьому повинен бути збережений товарний вид товару, комплектація, захисні елементи (пломби і ярлики), упаковка, а також чек або інший розрахунковий документ. Повернення неможливе, якщо товар має явні ознаки експлуатації, зміни і тим більше ушкодження.

При поверненні та обміні товару доставку оплачує покупець!

При підтвердженні замовлення, наш менеджер повинен обмовити з Вами терміни відправки і зорієнтувати час отримання SMS з номером накладної.

Якщо пройшов день з моменту заявлених термінів, а накладної Ви не отримали - будь ласка зв'яжіться з менеджером по телефону.

Майте на увазі, неділя та свята - вихідні у перевізників. І ми не можемо відправити замовлення в цей день.

Часто, навіть невеликі в обсязі запчастини можуть бути досить важкі. При доставці, перевізник крім габаритних розмірів, враховує вагу посилки.

А деякі великі товари перевізник змушує упаковувати в їх особистий дерев'яний каркас, щоб інші посилки не пошкодилися. За нього також йде додаткова плата.

Ми намагаємося заздалегідь попередити покупця про вартість доставки і додаткові витрати, щоб при отриманні не було несподіванок.

Ми знаємо, як важлива швидкість доставки. Поломка техніки в сезонні дні, виходить в істотні збитки. Тому ми виконуємо замовлення, як можна швидше, без шкоди якості.

Просимо поставитися з розумінням, що ми не можемо впливати на швидкість роботи транспортних компаній. І якщо трапляється затримка з доставкою, наша сторона в останню чергу причетна до цього. Та ми завжди намагаємося вирішити різні проблемні ситуації з доставкою на користь покупця.

Ви завжди можете дізнатися всі подробиці доставки, обговорити індивідуальні умови і знижки, за нашими контактними телефонами:

+38 (067) 613-73-74
+38 (095) 435-45-20