- ...
- Головна
- Гідравліка
- Гідророзподільники
Ремонт гідророзподільників
При інтенсивній роботі так чи інакше приходить час, коли окремі елементи гідросистеми виходять з ладу. До цього схильні і гідророзподільники. Причини можливі абсолютно різні, від механічних пошкоджень до повного зносу окремих деталей.
У будь-якому випадку, перед перевіркою гідророзподільника переконайтесь, що схема електроживлення механізму працює правильно і стабільно.
Основні несправності гідророзподільника
- Гідродвигун не включається або не вимикається. В останньому випадку відбувається мимовільне переміщення робочих частин механізму. Причина: гідророзподільник не переключає автоматично золотник, що викликано його заклинювання або поломкою поворотної пружини.
- Переривисте і нерівномірне руху робочого органу. Причина: неповний хід золотника, викликаний його деформацією або попаданням бруду в зазори між корпусом і золотником. Можлива також неповна поломка поворотної пружини. Деформація золотника і бруд можуть призвести до підвищеного зносу корпусу.
- Уповільнений рух робочого органу. Причини: знос корпусу гідророзподільника, що викликало внутрішнє перетікання робочої рідини. Діагностувати цю проблему можна промацавши температуру гідророзподільника. Вона повинна бути підвищеною в порівнянні зі звичайною.
- Зовнішня теча мастила. Причини: Руйнування ущільнень, потрапляння бруду під монтажну площину гідророзподільника, ослаблення кріплення кришки гідророзподільника або його самого.
Фактично поломок може бути тільки три типи: знос корпусу гідророзподільника, руйнування ущільнень і поломка або деформація золотників. У свою чергу до цього призводять: несвоєчасна заміна робочої рідини і фільтрів, потрапляння бруду в робочу рідину, довгий час роботи механізму, тобто закономірний знос. Фактично, якщо мастило (робоча рідина) чисте, а несправність існує, то потрібно ремонт гідророзподільника в будь-якому випадку. При перших ознаках виходу з ладу гідророзподільника, його необхідно зняти і відправити до нас в ремонт. Інакше поламаний або неправильно працючий гідророзподільник може привести не тільки до поломки інших пристроїв гідравлічної системи, а й до аварійної ситуації на майданчику, де працює механізм.
Список наших робіт по ремонту гідророзподільників:
- Розборка та дефектація;
- Розточування і зварювання корпусу, якщо це необхідно;
- Заміна золотника і ремкомплекта;
- Перевірка на стенді;
- Фарбування корпусу.
Ціна за ремонт гідророзподільника будуть остаточно встановлені після розбирання і огляду Вашого пристроя нашими фахівцями.