Безкоштовна доставка

Рекомендуємо

Про компанію

СКІФ — це інтернет-магазин, робота якого спрямована на продаж запчастин для широкого спектра сільськогосподарської, комунальної, будівельної та іншої техніки. Працюємо на ринку продажу запчастин з 2007 року.

У нашому інтернет-магазині зібрано багато товарів, які продаються як оптом, так і в роздріб. Співпрацюємо як з приватними особами, так і сільськогосподарськими підприємствами. Для оформлення замовлення на обраний товар необхідно тільки ваше бажання, наші менеджери допоможуть Вам з вибором і дадуть відповіді на виниклі питання.

Наші переваги

  • тільки якісні запчастини зарубіжного і вітчизняного виробництва;
  • швидко доставимо замовлення в будь-який куток України;
  • пропонуємо гнучку систему знижок для постійних клієнтів;
  • надаємо повну гарантію на запчастини та послуги.

Наші цілі

Ми постійно розширюємо асортимент товарів і спектр наших послуг. Для більш продуктивної співпраці з клієнтами і партнерами, ми намагаємося розміщувати в інтернет-магазині всю актуальну інформацію про товари і послуги. Наша мета - продавати якісні запчастини та пропонувати наші послуги в усіх населених пунктах України.

Послуги

Робимо повний ремонт і заміну вузлів і агрегатів будівельної, комунальної та сільгосптехніки. Індивідуальний підхід, кваліфіковані фахівці, максимальну якість, повна гарантія на виконані роботи.