Варіанти заміни турбіни

  • 10 листопада 2017 21:18
  • Відгуки : 1
  • Переглядів: 909
  • 5 Варіанти заміни турбіни

Турбіни схильні до зносу і виходять з ладу, як багато вузлів в техніці. Але не поспішайте при поломці відразу купувати нову турбіну. Часто буває доцільніше відремонтувати несправну. Адже деякі турбокомпресори вже зняті з виробництва та їх важко знайти у продажу, а ціна на них буде сильно завищена. Ремонт - вирішить вашу проблему.

Якщо немає можливості чекати ремонту, а турбіна потрібна терміново - є варіант обміну вашої несправної турбіни на повністю нову, або відремонтовану з нашого ремонтного фонду, з доплатою. Для покупців - це економить час і гроші при покупці, а для нас - дає приплив комплектуючих на розбирання і реставрації інших турбін.

В результаті маємо кілька варіантів заміни турбіни:

  • Придбання нової турбіни.
  • Придбання турбіни після капітального ремонту (з нашого ремонтного фонду).
  • Ремонт вашої турбіни.
  • Обмін вашої несправної турбіни на нову або відновлену з доплатою.

Різниця між новою та відновленною турбінами

Трапляється, що покупець хоче придбати новий турбокомпресор, а замість цього йому можуть підсунути відремонтований. І якщо людина не інформована, як відрізнити нову від турбіни після капітального ремонту, він може і зовсім не помітити різницю. З'являється очевидне запитання: "Як відрізнити нову турбіну від ремонтної?"

В першу чергу звертайте увагу на необґрунтовано низьку ціну. А ще краще проаналізуйте ціни на турбіни у інших продавців перед покупкою.

Оглядайте турбіну на предмети слідів обробки корпусу (шліфування металу), механічних зносів або пошкоджень. Звертайте увагу на нижній колектор і можливі там сліди масляного нагару, це будуть ознаки минулого неякісного ремонту турбіни.

Діагностика неполадки турбіни

Щоб переконатися в несправності турбіни, в першу чергу потрібно провести діагностику. Так як конструкція турбіни складна, причин несправностей може бути багато. У кожному конкретному випадку підхід до ремонту буде індивідуальний. Таблиця нижче допоможе вам в процесі виявлення і діагностики поломки.

Причини і ознаки несправності турбокомпресора

Зниження потужності двигуна Чорний дим з вихлопної труби Збільшена витрата мастила Синій дим з вихлопної труби Шум при роботі турбіни Витік масла в компресорі Витік масла в турбіні Можливі причини
   

Забруднений повітряний фільтр

Замініть змінний елемент повітряного фільтра
     

Забруднений канал підведення повітря до турбіни

Очистіть або замініть канал
       

Канал відводу повітря з компресора засмічений у впускного патрубка

Очистіть або замініть клапан
   

Забруднений впускний патрубок

Очистіть або замініть патрубок
   

Втрата герметичності між повітряним фільтром і турбіною

Усуньте витік, підтягнувши хомути, або замініть дефектні елементи
 

Витік повітря під ущільненням впускного патрубка

Замініть ущільнення. Перевірте затяжку з'єднань
       

Забруднений впускний колектор

Очистіть колектор
     

Забита система випуску

Очистіть систему або замініть дефектні елементи
           

Витік відпрацьованих газів з системи випуску

Відремонтуйте або замініть дефектний елемент
     

Забруднений зливний маслопровід турбіни

Очистіть або замініть маслопровід
     

Забруднений сапун масляного картера двигуна

Очистіть сапун
     

Забруднений або закоксован корпус осі турбіни

Замініть моторне мастило. Відремонтуйте або замініть турбіну
         

Погано відрегульована система живлення паливом

Налаштуйте або замініть дефектні елементи
         

Неправильна установка розподільного вала

Відрегулюйте положення вала або замініть вал
 

Зношений двигун

Відремонтуйте або замініть двигун
 

Внутрішні несправності в двигуні (поршні, клапани)

Відремонтуйте або замініть двигун

Забруднений компресор

Очистіть компресор м'якою щіткою і уважно огляньте, замініть масло і маслофільтр

Пошкоджено турбокомпресор

Перевірте турбокомпресор, встановіть причину несправності, відремонтуйте або замініть
           

Погано відрегульований регулятор тиску

Перевірте правильність роботи регулятора

 

Ремонт турбокомпресора

Рекомендуємо звертатися в наш сервіс по ремонту турбокомпресорів, який має високоточне сучасне обладнання, а також фахівців з великим досвідом в ремонті запчастин. Так як ремонт залежить від комплектуючих, зборки, перевірки і балансування, ми не рекомендуємо робити ремонт турбіни в домашніх умовах без відповідного обладнання і знань.

Своєчасне звернення до фахівців, дасть можливість отримати швидкий і якісний ремонт, та дозволить заощадити на придбанні нової турбіни, повернувши в експлуатацію несправний турбокомпресор.

Види ремонту турбокомпресорів:

  • Стандартний ремонт: визначаються несправності, турбокомпресор розбирається на частини, проводиться повна чистка, після якої видаляється масляний нагар, піскоструменева обробка. Заміна ремкомплекта: втулка, ущільнення, кільце і т.д. Шліфування вала, збирання сердечника, заміна підшипників, дисків, ущільнення кілець, хонінговка корпусу (якщо потрібно), обкатка, балансування, добалансування, зборка, перевірка, випробування в робочому режимі.
  • Капітальний ремонт: турбіна повністю розбирається для діагностування, миються і обробляються всі елементи, змінюються всі деталі, крім корпусу і перепускного клапана. Проводиться трирівнева добалансіровка ротора і обкатування сердечника, зборка. Єдина відмінність від нової турбіни то, що після капітального ремонту залишаються тільки корпус і кришки від старої, все інше нове.

Ми застосовуємо комплексні методики діагностики несправностей турбіни. Діагностику на стенді разом з комп'ютерною діагностикою. Вони включають в себе перевірку прохідності вхідного і вихідного отворів, а також датчика тиску повітря.

Тільки після діагностики та огляду турбіни нашими фахівцями, можна встановити причину поломки і ціну ремонту.

Ціна ремонту може різнитися залежно від ступені поломки турбіни і замінних комплектуючих.

Не рекомендуємо зв'язуватися з поширеними дешевими варіантами - китайськими запчастинами і ремкомплектами, які відрізняються від оригінальних як за ціною, так і за якістю. Наприклад, оригінальні картриджі для турбін коштують значно дорожче китайських, так як в їх виробництві використовується надійна легована сталь і перевірений тех.процесс, а після виготовлення деталі проходять кілька етапів тестів.

Ми ставимо виключно оригінальні комплектуючі, що дозволяє давати повну гарантію на роботу турбіни після ремонту.

Пам'ятайте, завжди можна збільшити термін експлуатації турбіни, для цього необхідно: використовувати якісне масло, намагатися уникати сильного перегріву турбокомпресора, по можливості проходити техобслуговування і періодично здійснювати діагностику всієї системи.

Бережіть себе і вашу техніку.

Супутні товари

 
 Залишити відгук